Hlava v PískuHlava v Písku vás opět zavede na zajímavá místa.


Oficiální registrace na Hlavu v Písku začíná! Smart Písek letos organizuje již 3. ročník této akce. I tento rok bude program opravdu bohatý a zavede vás na zajímává místa. Akce nově nabídne například komentovanou prohlídku Sladovny na téma sladovnictví, prohlídku městského areálu nebo již tradičně projížďku po Píseckých horách. Hlava v Písku se koná od pondělí 25. do pátku 29. září. Záměrem akce je ukázat obyvatelům města místa, na která za běžných okolností není přístup. Prostě poznat město z jiné stránky, jak má Hlava v Písku ve sloganu na plakátu k akci. Zaregistrovat se můžete na smart.pisek.eu, kde najdete i více informací. Můžete také sledovat facebookové stránky Smart Písek a nebo plakáty, které jsou vyvěšeny ve městě, ať už papírové nebo v digitální podobě v info kioscích.

Na akce kde je vypraven autobus je omezený počet míst, takže neváhejte a přihlaste se co nejdříve (sraz je vždy 15 minut před začátkem akce na Výstavišti u Elimu). Na komentovanou prohlídku sladovny je kapacita 25 míst. Po každé akci vždy následuje zpětná vazba, aby mohlo být vyhodnoceno, kam by se občané příští rok chtěli podívat, nebo co jim tady ve městě chybí. A POZOR! Nechodí žádný potvrzující email k registraci. Když se na akci přihlásíte, automaticky s vámi počítáme.

Akce se překrývají, a tak není možné v jeden den stihnout všechno. Například projížďka po Píseckých horách trvá zhruba 2-3 hodiny, takže následnou přednášku od pana Bartoně nestihnete, pokud absolvujete projížďku. Ideální je přihlásit se každý den na jednu činnost. Těšíme se na Vás!